Ми відкриваємо доступ до майбутнього

Columbus є провідним постачальником послуг на сучасному енергетичному ринку. Ми є польською компанією з польським капіталом, зареєстрована на Варшавській фондовій біржі з 2016 року.

З 2015 року ми розвиваємо зелену енергетику в Польщі. Ми є найбільш часто вибираним постачальником фотоелектричного обладнання в країні. Ми також послідовно розвиваємо свою діяльність на європейських ринках, забезпечуючи чистою енергією десятки тисяч будинків

Обирайте пропозицію Columbus для свого будинку

Ми створюємо екосистему Columbus з продуктів і послуг, таких як фотоелектричні пристрої, теплові насоси, системи зберігання енергії, зарядні станції для електромобілів, які, будучи інтегрованими, утворюють єдине ціле. Завдяки ним наші клієнти не тільки економлять гроші, але й отримують комфорт і незалежність на роки.

Доступ до
майбутнього

4 країни в Європі

На основі 10-річного досвіду роботи на польському ринку були запущені компанії в Чехії, Словаччині та Україні

425 МВт

Загальна потужність замонтованих СЕС у сегменті індивідуальних будинків

112 зелених активів

Загальна кількість власних активів присвяченим фотоелектричним промисловим СЕС та великомасштабному зберіганню енергії

65 000

Реалізованих проектів щодо відновлюваних джерел енергії в екосистемі Columbus

29 МВт

Загальна потужність встановлених теплових насосів в індивідуальних будинках та для бізнесу

5795 МВт

Загальна потужність сонячних станцій та великомасштабних сховищ енергії в інвестиційному портфелі Columbus

Columbus Energy Ukraine

Маючи успішний досвід роботи в Польщі, Чехії та Словаччині, “Columbus Energy Ukraine” виходить на український ринок як надійний партнер, приносячи в нього багаторічний досвід і знання в галузі відновлюваної енергетики. Наша команда професіоналів добре обізнана з усіма аспектами встановлення сонячних електростанцій, від початкової оцінки проекту та проектування системи до закупівлі обладнання, монтажу та поточного обслуговування. Це гарантує, що наші клієнти отримують надійні, високоякісні рішення, адаптовані до їхніх конкретних потреб і цілей.

Головний офіс

вул. Звенигородська, будинок 201/4,
с. Віта-Поштова, Київська область, 08170

Группа компаний

133 компанії в Columbus
Capital Group

sa11-1

Saule Technologies

Ми розвиваємо співпрацю з Saule у сфері комерціалізації клітин перовськіту. Ми хочемо спільно розробляти та запускати нові продукти з використанням перовськітів у категоріях IoT, BAPV, B2B utility-scale та B2C.

sa11-2

NEI

Ми поступово нарощуємо потенціал інвестиційного портфеля фотоелектричних ферм Columbus, який наразі становить 4938 МВт. Наразі ми вже інвестували 500 мільйонів злотих у зелені активи.

sa11-3

Columbus Obrót

Columbus Obrót надає послугу Electricity as Air 2.0 і підтримує продаж енергії з власних фотоелектричних ферм

sa11-4

Columbus Czechy

З двома чеськими партнерами ми створили компанію Columbus Energy a.s., на базі якої ми вийшли на чеський ринок із нашою пропозицією у сфері фотоелектричних пристроїв, теплових насосів та систем зберігання енергії.

sa11-5

Columbus Elite

Columbus Elite створює загальнонаціональну мережу збуту продукції ВДЕ та пропонує партнерство на основі екологічної франшизи.

Призи та нагороди

pr-1

EY Підприємець року 2020

Давід Зелінскі, засновник і генеральний директор Columbus Energy, став переможцем 18-го випуску престижного міжнародного конкурсу, який підтримує найкращих приватних підприємців світу. Він переміг у категорії «Нові технології/інновації» за використання глобальної тенденції швидкого створення великої компанії, яка є частиною зеленої економіки.

pr-2

Економічна премія Президента

Columbus Energy є лауреатом 18-ї щорічної Президентської економічної премії в категорії «Національні досягнення», яка присуджується за постійне та стабільне зростання компанії. Це цінна та престижна нагорода, яку Президент Республіки Польща присуджує видатним компаніям, які сприяють розвитку польської економіки та просувають країну на міжнародній арені.

pr-3

Діаманти Forbes

Diamonds of Forbes – це престижний рейтинг польських компаній, що швидко розвиваються, який готує щомісячний журнал Forbes у співпраці з аналітичною компанією Bisnode. Columbus Energy отримала діамант Forbes за 2020 рік у двох категоріях – вона перемогла в польському рейтингу компаній з обсягом продажів понад 250 мільйонів злотих і в регіональному рейтингу в Малопольському воєводстві.

Консультація Columbus

Останні статті Columbus