Система опалення тепловими насосами
Columbus PRO.

Ефективне та екологічне опалення з комфортом

Це інноваційне рішення, яке є дуже енергоефективним порівняно з традиційними системами опалення. Передаючи тепло з навколишнього повітря, вони споживають менше енергії для виробництва тієї ж кількості тепла, що призводить до значної економії коштів на рахунках за електроенергію.

Отримати консультацію

Технологія, натхненна досвідом

Протягом багатьох років Columbus встановлює стандарти в сучасній енергетиці, пропонуючи комплексні рішення ВДЕ для дому та бізнесу. Спираючись на великий досвід в установці і комплексному обслуговуванні теплових насосів і працюючи з технологіями світових виробників цих пристроїв, ми створили продукт, адаптований до реальних енергетичних потреб будинків.

Теплові насоси Columbus серії Pro – це високоякісні матеріали, точне виготовлення та інноваційні технології, адаптовані до системи управління енергоспоживанням PowerHouse на базі Loxone. Поєднуючи блок з інтелектуальним програмним забезпеченням з інтелектуальним програмним забезпеченням, ви зможете зменшити споживання енергії до 58%.

Високоефективний тепловий насос від Columbus забезпечить вам максимальний комфорт і зручність – обігрів вашого будинку і приготування гарячої води незалежно від температури на вулиці. З 5-річною гарантією та швидким сервісним обслуговуванням від дверей до дверей, ви отримаєте безпеку та впевненість у вдалій інвестиції на довгі роки.

Сядьте зручніше і розслабтеся, поки тепловий насос Columbus PRO піклується про особливий клімат у вашому домі!

1693711055_pro-81

Що входить в комплект?

s6-1

Моноблочний
тепловий насос

Ефективний пристрій для опалення та охолодження приміщень за рахунок використання енергії зовнішнього повітря

s6-2

Обладнання для роботи
теплового насоса

Електричні компоненти та пристрої, що забезпечують ефективне перетворення енергії та передачу тепла у системі

s6-3

Програмне
забезпечення

Застосунок, який забезпечує автоматизоване управління та роботи насосів, терморегуляцію приміщень та моніторинг енергоефективності

1693775228_pro-82

Переваги установки системи теплового насоса

Тепловий насос є багатофункціональним пристроєм. Це означає, що завдяки йому ви будете не тільки обігрівати будівлю, а й нагрівати воду. А влітку, при правильному монтажі, ще й охолоджувати. Тепловий насос не потребує обслуговування — вам не потрібно його розпалювати чи чистити піч. Під час роботи насос не виділяє шкідливих речовин. Цей пристрій також надзвичайно безпечний, немає ризику задухи або запалення.

Переваги теплового насоса повітря-вода:

 • багатоцільовий — для опалення будинку та води
 • екологічне джерело тепла — пристрій бере тепло з повітря, а для його роботи необхідна електроенергія, яка надходить від фотоелектричних панелей
 • економічний — для обігріву потрібна безкоштовна енергія з повітря та електрика, яку ви отримуєте з фотоелектричної установки
 • не вимагає обслуговування — ви можете легко керувати пристроєм за допомогою смартфона
 • для будь-якої будівлі —можна встановити як в новобудові, так і в модернізованій будівлі
 • не потребує конструкції зовнішнього теплообмінника та будівництва димоходу чи окремого приміщення

Наші складські моделі

Тепловий насос Columbus серії Pro та серії Pro DC виготовлений з високоякісних матеріалів, точної обробки та поєднання інноваційних технологій – інверторних та EVI. Багатофункціональний пристрій забезпечить вам максимальний комфорт – він обігріє будинок і приготує гарячу воду навіть за надзвичайно низьких зовнішніх температур, а завдяки 5-річній гарантії та швидкому обслуговуванню від дверей до дверей ви можете бути впевнені в хорошій протягом багатьох років.

переглянути всі моделі
1693775456_pro-83

Доступні потужності:

Теплові насоси Columbus PRO доступні в широкому діапазоні потужностей, які підходять як для односімейних будинків так і для більших об’єктів нерухомості. Широкий діапазон потужностей не тільки дозволяє оптимально підібрати агрегат до будівлі, але й гарантує, що тепловий насос використовує лише стільки енергії, скільки вам потрібно. Широкий діапазон потужностей дозволяє не тільки оптимально підібрати агрегат до будівлі, але й гарантувати, що насос використовує тільки ту кількість енергії, яка необхідна для обігріву вашого будинку.

Технологія EVI забезпечує більш високу ефективність при низьких температурах

подовжений термін служби компресора завдяки інверторній технології

високий COP навіть при низьких зовнішніх температурах

Високотемпературний тепловий насос Columbus PRO.R290Технологія EVI забезпечує більш високу ефективність при низьких температурах

клас енергоспоживання A+++ забезпечує високу енергоефективність та найвищий рівень субсидій за програмою «Чисте повітря»

екологічний і ефективний холодоагент R32

адаптований до інтелектуальної системи управління енергією – PowerHouse від Loxone

Технологія EVI забезпечує більш високу ефективність при низьких температурах

подовжений термін служби компресора завдяки інверторній технології

високий COP навіть при низьких зовнішніх температурах

Низькотемпературний тепловий насос Columbus PRO.R32

клас енергоспоживання A+++ забезпечує високу енергоефективність та найвищий рівень субсидій за програмою «Чисте повітря»

екологічний і ефективний холодоагент R32

адаптований до інтелектуальної системи управління енергією – PowerHouse від Loxone

Підбір теплового насоса

Правильний підбір теплової потужності гарантує ефективну та економічну роботу системи роками. При виборі потужності теплового насоса необхідно керуватися даними, що дозволяють визначити теплопотребу даної будівлі, серед них:

 • середньорічні температури в кліматичній зоні, в якій розташована будівля,
 • площа будівлі, що опалюється,
 • тип і якість теплоізоляції будинку/споживання палива будинком,
 • річне споживання води жителями,
 • тип теплоприймача

Завдяки інноваційній технології навіть 80% тепла, що використовується для опалення, є безкоштовним і надходить з повітря. Пристрої мають високий COP, тому навіть коли температура за вікном опускається нижче нуля, пристрій збирає тепло з навколишнього середовища та з високою ефективністю транспортує його до будівлі. Щоб звести до мінімуму витрати на опалення та ще більше зменшити свій вплив на навколишнє середовище, оберіть поєднання системи з фотовольтаїкою! Ви не тільки зменшите витрати на експлуатацію насоса, а й усіх електроприладів у будинку.

Отримати консультацію
1693781294_pro-86

Схема установки системи опалення тепловим насосом

 1. Моноблочний тепловий насос
 2. Триходовий клапан
 3. Фільтр для води
 4. Розширювальний бак
 5. Буфер центрального опалення
 6. Циркуляційний насос
 7. Бак для гарячої води
 8. Розширювальний бак
 9. Система управління ПК
1693781601_pro-87
1693782224_pro-88

Тепловий насос повітря-вода для всіх

максимізуйте заощадження у вашому домі

Ці пристрої не вимагають обслуговування і дешеві в експлуатації. Теплові насоси «повітря-вода» можна встановлювати як в нових, так і в модернізованих будинках. Пристрій не потребує складних установок на нижній стороні, а також не потребує великої площі землі чи доступу до води. Тепловий насос можна підключити до існуючої системи опалення, де ресивери є, наприклад, радіаторами або підлогою. Найбільш ефективним, однак, є використання низькотемпературних ресиверів, таких як підлогове або настінне опалення. Перевага поверхневого опалення полягає в тому, що тепло передається через дуже велику поверхню, тому немає потреби у високій температурі, як у випадку з точковими джерелами тепла. Правильно підібраний повітряно-водяний насос здатний забезпечити обігрів протягом усієї зими.

Використання теплового насоса Columbus Pro означає значну економію – завдяки інноваційній технології до 80% тепла, що використовується для опалення, є безкоштовним і надходить від природи! Щоб мінімізувати експлуатаційні витрати до мінімуму і ще більше зменшити свій вплив на навколишнє довкілля, ви можете інвестувати у фотоелектричні системи, які не тільки покриє потреби в електроенергії вашого насоса, а й усього будинку. Захистіть те, що важливо, і отримайте найкраще від природи найкраще від природи!

Тепловий насос та фотоелектричні панелі

ідеальний дует

Наші теплові насоси використовують енергію з навколишнього середовища, щоб забезпечити ефективне опалення вашого дому. Але якщо ви хочете ще більше заощадити та стати незалежними від комерційної електричної мережі, фотоелектричні панелі допоможуть вам виробляти свою власну зелену енергію. Вони збирають сонячні промені та перетворюють їх на електричний струм, який можна використовувати для живлення вашого теплового насоса та інших електричних пристроїв вдома.

Отримати консультацію
1694640515_59

Чиста енергія

отримують тепло безпосередньо від природи

Тому що енергія в основному береться з навколишнього середовища, тепловий насос є одним з найбільш екологічних рішенням для опалення вашого будинку. Крім того, в установках Columbus використовуються екологічно чисті холодоагенти (R32 або R290), які відповідають нормам ЄС і які ви можете використовувати без не турбуючись про майбутнє. Холодоагенти в теплових насосах Columbus Pro характеризуються високою енергоефективністю навіть при низьких температурах, що додатково знижує експлуатаційні витрати.

ico-green-1

Надійність

почувайте себе абсолютно комфортно

Тепловий насос Columbus працює ефективно навіть за екстремально низьких зовнішніх температур до -30°C. Навіть коли за вікном температура опускається нижче нуля, ваш блок витягує тепло з навколишнього середовища і транспортує його в будівлю з високою ефективно подає тепло в будівлю. Сядьте зручніше, розслабтеся і довіртеся технології.

logo-cn-3
1693786932_pro-89
1693787229_pro-90
logo-cn-4

PowerHouse від Loxone

інтелектуальна система управління енергією та опаленням будинку

Хочете, щоб у вашому домі завжди був тепловий комфорт, незалежно від уподобань кожного члена сім’ї? PowerHouse на базі Loxone – завдяки функції індивідуального регулювання температури – дозволяє дистанційно керувати комфортом у вашому домі. Технологія повністю автоматизована, тому ви можете керувати системою опалення системою опалення з мобільного додатку. Обирайте гнучкість та економію енергії в одному.

Тепловий насос серії Columbus Pro адаптований для роботи з системою енергоменеджменту PowerHouse від Loxone. Комплект складається з розумних термостатів, які обмінюються даними через WiFi з додатком і насосом, створюючи рішення для розумного будинку. Завдяки можливостям контролера ми можемо зменшити споживання енергії тепловим насосом до 30%, а в деяких випадках до 43%!

PowerHouse від Loxone

 

Автоматичне опалення

система розраховує точну потребу в опаленні у вашому домі. В результаті ви можете насолоджуватися комфортною температурою в кожній кімнаті в будь-який час.

Енергозбереження

Ви спочатку використовуєте наявну енергію від фотоелектрики для обігріву вашого будинку, таким чином заощаджуючи таким чином більше коштів на рахунках.

Економічний режим

коли вас немає вдома, тепловий насос перейде в економічний режим, підтримуючи мінімальну температуру в межах заданого заздалегідь визначеному діапазоні.

Захистіть будівлю

задайте початковий температурний діапазон для будинку – якщо температура опуститься нижче заданого діапазону, опалення почнеться, щоб захистити будівлю.

Сумісність обладнання

працює з фотоелектрикою та зберіганням енергії

Адаптація до тарифу

дозволяє адаптувати режим роботи до тарифу на електроенергію

1693788233_pro-91
1694038400_pro-111

Опалення приміщень

інтелектуальне зональне опалення відповідно до поточної потреби в теплі

до 90%

енергетична самодостатність за рахунок поєднання фотоелектрики з накопичувачами енергії накопичувачами енергії та системою PowerHouse на базі Loxone.

до 43%

менше споживання енергії

Luxon-ico-2 pro-111-1

Готові до майбутнього

Інтелектуальна система контролю температури Columbus PowerHouse від Loxone адаптована для інтелектуального управління енергією в залежності від поточної погодинної ціни на електроенергію.

Що це означає?

PowerHouse by Loxone може вирішувати за вас, коли брати енергію з мережі за найнижчою ціною, а коли використовувати енергію, вироблену безпосередньо з фотоелектрики, вся система може бути доповнена накопичувачем енергії для збільшення власного споживання. Всі пристрої з одного додатку!

Опалення у вашому новому будинку

тепловий насос повітря-вода

Планування інвестицій у тепловий насос на відповідній стадії проектування або будівництва будинку може зробити інвестиційні витрати меншими, ніж у випадку з традиційними твердопаливними котлами.

Будинок з тепловим насосом не вимагає будівництва димоходу або приміщення для зберігання палива. Таким чином, тепловий насос означає не тільки економію на опаленні, а й скорочення витрат на будівництво та обслуговування димоходів і більшу корисну площу будинку.

Отримати консультацію
1694559265_55
Консультація
Columbus

Наші продукти Columbus

Тепловий насос
Доступ до екологічногоrnопалення будинку

Відчуйте комфорт і ефективність з нашим тепловим насосом – революційним рішенням для опалення та охолодження вашого життєвого простору. Наш тепловий насос – це гарантія бездоганної комбінаціЇ енергоефективності, екологічності та надійності.

Перевірити пропозицію
Система зберіганняrnенергії
Доступ до незалежності

Надайте свободу своїй подорожі з нашим автомобільним зарядним пристроєм – інноваційним рішенням для зарядки вашого електромобіля. Забудьте про стрес та обмеження довгих поїздок і насолоджуйтесь повною свободою руху.

Перевірити пропозицію
Автомобільний зарядний пристрій
Доступ до екологічноїrnмобільності

Наша передова технологія дозволяє вам зберігати надлишкову енергію та використовувати її в той час, коли вам це потрібно. Будьте незалежними від коливань електричних мереж та максимізуйте ефективність вашої енергетичної системи.

Перевірити пропозицію

Часті питання (FAQ)

Фотоелектрика

 • Що таке фотоелектрика?

  Фотоелектрика – це виробництво електроенергії за допомогою сонячного світла. В основі цього лежить “фотоефект”, який був відкритий ще в 19 столітті, але фізично пояснений і застосований на практиці лише в 20 столітті. Першою сферою застосування були космічні подорожі. Сьогодні цю технологію можна знайти на дахах багатьох будинків, і вона, завдяки Columbus energy, здатна повністю забезпечити ваш будинок електроенергією згенерованою за допомогою безкоштовної сонячної енергії.

 • Як працює фотоелектрична система?

  В основі роботи фотоелектрики лежать сонячні елементи. Ці елементи перетворюють сонячну енергію в електричну. Елементи можуть бути з’єднані між собою, утворюючи модулі, а потім встановлені на дахах, фасадах і на відкритих просторах. Виробництво електроенергії можна умовно розділити на два етапи:

  Збір енергії: Коли світло падає на фотоелектричні модулі (ФЕМ), всередині сонячних елементів вивільняються електрони. Позитивні та негативні носії заряду збираються на відповідних електричних контактах, в результаті чого між передньою та задньою частинами фотоелемента протікає постійний струм. Цей фотоелектричний ефект створюється без механічних або хімічних реакцій, а тому не потребує технічного обслуговування і не схильний до зносу.

  Перетворення енергії: Постійний струм, вироблений сонячним генератором, перетворюється інвертором (також відомим як сонячний інвертор або мережевий пристрій) в змінний струм, придатний для мережі (230 або 400 вольт змінного струму з частотою 50 Гц). Перевірені стандарти безпеки і повністю розроблені процесори, а також найсучасніша силова електроніка забезпечують ефективне перетворення сонячної енергії. Згенерований змінний струм можна використовувати в побуті або подавати в загальну мережу.

 • Які переваги фотоелектричних систем Columbus?

  В фотоелектричних системах Columbus використовує сонячні модулі Jinko – це високоефективні панелі з рейтингу Tier1, який включає ТОП-10 світових виробників. В сонячних панелях Jinko використовують монокристалічні чи полікристалічні сонячні елементи типу N або P, які мають високу стабільність, надзвичайно низький розкид потужностей та низький коефіцієнт температурних змін.

  Сонячні модулі Jinko це: довгий термін служби, низькі витрати на обслуговування, висока продуктивність при різних погодних умовах, екологічна чистота і можливість рециклювання.

  Для підбору вашої фотоелектричної системи та її гарантiйного i пiслягарантiйного обслуговування ви можете звертатися до авторизованих сервiсних центрiв Columbus Energy.

Останні статті Columbus