ico-nas-3

PowerHouse

енергія теж може бути розумною

PowerHouse — це веб-додаток для клієнтів екосистеми Columbus. Ви отримаєте доступ до нього відразу після підписання договору. Все це для того, щоб ваш контакт з нами був максимально простим і швидким, а також щоб ви мали доступ до всієї необхідної інформації в одному місці.

Отримати консультацію
1693866166_pro-107-1
11-logoP

Які функції має PowerHouse?

Платформа PowerHouse доступна клієнтам Columbus з інверторами Solis.

Дистанційний моніторинг врожайності від фотоелектричної установки та використання накопичувачів енергії

PowerHouse пропонує віддалений моніторинг фотоелектричної установки та зберігання енергії, також інших продуктів екосистеми Columbus. Завдяки нашому інструменту ви можете перевірити не тільки врожайність за останні 24 години роботи установки, але й генерувати дані про виробництво, споживання та енергоспоживання за обраний вами період. Отримайте контроль над рахунками, моніторуйте роботу фотоелектричної установки в реальному часі, контролюйте поточне споживання енергії та її підключення до мережі. Залишайтеся в курсі подій, отримуйте сповіщення про продукти, що належать до вашої екосистеми, змінюйте параметри.

Перегляд даних і підписаних договорів і згод

На платформі PowerHouse зібрані всі контракти, які ви підписали з Columbus, тож вони завжди будуть у вас під рукою. Ви також зможете перевірити поточні дозволи на маркетинг, які ви надали нашій компанії, і навіть відредагувати їх.

PowerHouse HEMS

Оригінальна система управління енергією Columbus Home, яка допомагає оптимізувати споживання енергії та підвищити енергоефективність будинку. Послуга доступна клієнтам Columbus з накопичувачем енергії та сонячною установкою з гібридним інвертором Solis.

Швидка можливість зв’язатися з BOK через розгорнуту форму

На головній панелі PowerHouse ви знайдете вкладку FAQ з відповідями на найпоширеніші запитання. І якщо якась проблема потребує нашої допомоги, ви можете скористатися розгорнутою контактною формою, яка негайно перейде до офісу обслуговування клієнтів Columbus.

Можливість включення регулятора напруги

На головній панелі PowerHouse ви можете включити функцію Voltage Regulator, тобто фірмовий сервіс Columbus, який оптимізує робочі параметри інвертора за допомогою інтелектуальних алгоритмів. Регулятор дозволяє зменшити кількість відключень фотоелектричної установки до 90%

PowerHouse HEMS
повний контроль над енергією

Як ви думаєте, на цьому переваги програми PowerHouse закінчуються?

Більше нічого поганого! Ще одним важливим елементом нашої клієнтської платформи є HEMS, тобто фірмова Home Energy Management System, призначена для власників фотовольтаїки з гібридним інвертором Solis і системою накопичення енергії.

Завдяки HEMS ваш дім досягне найвищого рівня енергоефективності, а ви ще більше заощадите на витратах електроенергії.

Точний алгоритм системи постійно контролює виробництво та споживання енергії, оптимізуючи потік енергії між продуктами екосистеми та іншими пристроями.

Завдяки HEMS ви отримаєте повний контроль над своєю енергією!

1693653890_pro-59
1694644345_67

Отримайте контроль за допомогою регулятора напруги!

контролюйте напругу

На вулиці чудова сонячна погода, ви вільно використовуєте електроенергію, вироблену фотоелектричною установкою, і раптом ваш інвертор … просто вимикається? Не знаєте, що робити з цією проблемою?

На головній панелі PowerHouse ви можете включити функцію Voltage Regulator, тобто фірмовий сервіс Columbus, який оптимізує робочі параметри інвертора за допомогою інтелектуальних алгоритмів. Регулятор дозволяє зменшити кількість відключень фотоелектричної установки до 90%

1694644501_68

Підключитися до екосистеми Columbus.
та керуйте вашими пристроями

1693656035_pro-60 Отримати консультацію
1693787229_pro-90
logo-cn-4

PowerHouse від Loxone

інтелектуальна система управління енергією та опаленням будинку

Хочете, щоб у вашому домі завжди був тепловий комфорт, незалежно від уподобань кожного члена сім’ї? PowerHouse на базі Loxone – завдяки функції індивідуального регулювання температури – дозволяє дистанційно керувати комфортом у вашому домі. Технологія повністю автоматизована, тому ви можете керувати системою опалення системою опалення з мобільного додатку. Обирайте гнучкість та економію енергії в одному.

Тепловий насос серії Columbus Pro адаптований для роботи з системою енергоменеджменту PowerHouse від Loxone. Комплект складається з розумних термостатів, які обмінюються даними через WiFi з додатком і насосом, створюючи рішення для розумного будинку. Завдяки можливостям контролера ми можемо зменшити споживання енергії тепловим насосом до 30%, а в деяких випадках до 43%!

PowerHouse від Loxone

 

Автоматичне опалення

система розраховує точну потребу в опаленні у вашому домі. В результаті ви можете насолоджуватися комфортною температурою в кожній кімнаті в будь-який час.

Енергозбереження

Ви спочатку використовуєте наявну енергію від фотоелектрики для обігріву вашого будинку, таким чином заощаджуючи таким чином більше коштів на рахунках.

Економічний режим

коли вас немає вдома, тепловий насос перейде в економічний режим, підтримуючи мінімальну температуру в межах заданого заздалегідь визначеному діапазоні.

Захистіть будівлю

задайте початковий температурний діапазон для будинку – якщо температура опуститься нижче заданого діапазону, опалення почнеться, щоб захистити будівлю.

Сумісність обладнання

працює з фотоелектрикою та зберіганням енергії

Адаптація до тарифу

дозволяє адаптувати режим роботи до тарифу на електроенергію

1693788233_pro-91
1694038400_pro-111

Опалення приміщень

інтелектуальне зональне опалення відповідно до поточної потреби в теплі

до 90%

енергетична самодостатність за рахунок поєднання фотоелектрики з накопичувачами енергії накопичувачами енергії та системою PowerHouse на базі Loxone.

до 43%

менше споживання енергії

Luxon-ico-2 pro-111-1

Готові до майбутнього

Інтелектуальна система контролю температури Columbus PowerHouse від Loxone адаптована для інтелектуального управління енергією в залежності від поточної погодинної ціни на електроенергію.

Що це означає?

PowerHouse by Loxone може вирішувати за вас, коли брати енергію з мережі за найнижчою ціною, а коли використовувати енергію, вироблену безпосередньо з фотоелектрики, вся система може бути доповнена накопичувачем енергії для збільшення власного споживання. Всі пристрої з одного додатку!

1694040488_pro-114
11-logoP2

SolisCloud

SolisCloud – це нове покоління інтелектуальної системи моніторингу сонячних панелей. Ця нова платформа моніторингу відкриє перед вами раніше невідомі можливості. Ви отримаєте повний контроль над вашою системою будь-де і будь-коли. Ви отримаєте переваги від удосконаленого точного сигналу сповіщення про пошкодження з функцією налаштування сповіщень, які надходитимуть у зручний для вас час.

Отримати консультацію

Які функції має SolisCloud?

Для звичайної експлуатації і технічного обслуговування нова платформа обладнана опцією повномасштабного відображення ваших установок у режимі реального часу. Ви отримаєте інтелектуальну систему сигналізації, що забезпечує рекомендаціями для швидкого вирішення експлуатаційних проблем. Інструменти глибокого аналізу дозволяють зрозуміти загальний стан роботи системи. Можна провести сканування I-V кривої (вольт-амперної характеристики) всієї системи швидко і легко. Дисплей силового потоку під напругою демонструє як стандартні сонячні системи, так і системи акумулювання. І найважливіше, ви матимете цілковитий контроль над своєю системою і зможете слідкувати і налаштовувати її коли і як завгодно.

pro-114-3
  • Покращена хмарна платформабезперешкодно з’єднується з різними типами пристроїв, інверторами, менеджерами по експорту енергії, погодними станціями тощо
  • Ефективна експлуатація і технічне обслуговуваннядосконале сканування кривої I-V, звіт про стан системи, лінійна діагностиканесправностей
  • Управління численними станціямизабезпечує управління численними видами систем на станціях для побутових,комерційних цілей і комунальних підприємств. Надає можливість колективногоуправління у різних секторах.
  • Режим повноекранного відображеннячітке і лаконічне відображення експлуатаційних характеристик і переваг системи, в тому числі зниження викидів вуглецю , а також відображення продуктивності і прибутків системи

Програмне забезпечення

для яких рішень?
Фотоелектрична установка

попередній перегляд продуктивності установки в погодинному, тижневому і місячному виразі. Інформація про вироблену, спожиту, експортовану та імпортовану енергію з мережі та про власне споживання (щодо гібридних установок).

Тепловий насос

можливість встановлювати робочий графік теплового насоса, щоб ефективно управляти енергією, необхідною для його роботи, і, наприклад, звести до мінімуму кількість енергії, яка береться з мережі, одночасно максимізуючи споживання енергії від фотоелектричної установки

Система зберігання сонячної енергії

інтелектуальне керування заряджанням накопичувача, щоб мінімізувати кількість енергії, що споживається з мережі, отримати максимальну віддачу від фотоелектричної енергії, зменшити рахунки та підготувати пристрій до резервного копіювання

Автомобільний зарядний пристрій

можливість встановлювати графік роботи зарядного пристрою, завдяки чому система сама вирішить, коли найкраще використати енергію для зарядки автомобіля та підготовки його до наступної поїздки.

Консультація
Columbus

Наші продукти Columbus

Тепловий насос
Доступ до екологічногоrnопалення будинку

Відчуйте комфорт і ефективність з нашим тепловим насосом – революційним рішенням для опалення та охолодження вашого життєвого простору. Наш тепловий насос – це гарантія бездоганної комбінаціЇ енергоефективності, екологічності та надійності.

Перевірити пропозицію
Система зберіганняrnенергії
Доступ до незалежності

Надайте свободу своїй подорожі з нашим автомобільним зарядним пристроєм – інноваційним рішенням для зарядки вашого електромобіля. Забудьте про стрес та обмеження довгих поїздок і насолоджуйтесь повною свободою руху.

Перевірити пропозицію
Автомобільний зарядний пристрій
Доступ до екологічноїrnмобільності

Наша передова технологія дозволяє вам зберігати надлишкову енергію та використовувати її в той час, коли вам це потрібно. Будьте незалежними від коливань електричних мереж та максимізуйте ефективність вашої енергетичної системи.

Перевірити пропозицію

Останні статті Columbus