Енергетична трансформація бізнесу

Забезпечте свою компанію стійким та ефективним джерелом енергії, яке не тільки допоможе знизити витрати, але й позитивно вплине на навколишнє середовище. Наша команда експертів пропонує інноваційні рішення, включаючи фотоелектричні панелі, системи зберігання енергії та інші технології, що перетворять ваш бізнес на зелену та стійку силу. Приєднуйтесь до нас та рухайтесь у майбутнє, де енергія стає важливим фактором конкурентоспроможності та сталого розвитку!

Отримати консультацію
1694904731_77

Оптимізація енерговитрат

Спосіб стати незалежним від зростання цін полягає в оптимізації витрат за рахунок виробництва енергії з власного джерела, наприклад, фотоелектричної установки у власності або моделі оренди, а також доступу до виділеного джерела енергії (модель CPPA – корпоративна угода про купівлю електроенергії).

Енергетичне джерело доходу

Відкрийте нові ринки та створіть нове джерело доходу для своєї компанії. Заробляйте гроші, виробляючи електроенергію за допомогою власної фотоелектричної установки/ферми, або займіться електромобільним бізнесом. Поєднуйте обидві послуги, підвищуючи свою конкурентоспроможність на ринку.

Енергонезалежність

Виробляючи власну енергію, ваш бізнес стає енергонезалежним. Виробництво з ВДЕ можна оптимізувати завдяки накопичувачам енергії, які зберігають її надлишки. Таким чином, ви станете незалежними від зростання ринкових цін на енергоносії та відключень електроенергії.

Електромобільність

Ви думаєте про те, щоб включити електромобілі у свій автопарк і побудувати відповідну інфраструктуру для електромобілів? А може, ви хочете почати заробляти на наданних послугах зарядки? З Columbus це можливо! Тепер ви можете отримати до 50% фінансування зарядної станції. Перевірте!

Фінансування інвестицій у OZE

Бажаєте здійснити сталу енергетичну трансформацію своєї компанії без інвестування власних коштів? У Columbus ви знайдете зручні методи фінансування, спеціальні моделі лізингу та сучасні інвестиційні рішення, адаптовані до можливостей вашого портфеля.

Зацікавила пропозиція для бізнесу?

Ми допоможемо вибрати потрібну пропозицію і розповімо її по пунктах

1694906727_79

Екосистема Columbus і потреби бізнесу

Переваги фотоелкетричної
станції для підприємства

Економія витрат

В світлий час доби сонячні батареї виробляють електроенергію, яка використовується для власного споживання на виробництві.

Окуповується протягом 5 років

Інвестиції в сонячну електростанцію повертаються від 5 років. Сама станція буде генерувати електроенергію протягом 25 років.

Легко масштабується

Можна розпочати з станції невеликої потужності, яку в подальшому дуже просто збільшувати.

Збільшує прибуток бізнесу

Збільшення рентабельності бізнесу виникає за рахунок економії коштів, що не витрачаються на придбання електроенергії від постачальної компанії.

Як ми обробляємо послугу
для бізнесу

встановлення контакту
встановлення контакту
аналіз потреби
аналіз потреби

технічний аудит та професійний підбір потужності системи (на основі профілю енергоспоживання, тарифу, умов встановлення тощо)

індивідуальна пропозиція
індивідуальна пропозиція

концептуальний проект, оптимальна модель фінансування, спеціальний технічний проект

впровадження під ключ
впровадження під ключ

монтаж, підтримка в отриманні дозволів та звітності про установку в ЗЕ

Columbus Care
Columbus Care

післяпродажне обслуговування (контроль врожайності, виконання гарантії, сервісне обслуговування)

1694913355_85

Фотоенергетика

Завдяки безкоштовній енергії сонця, незалежно від профілю вашого бізнесу, ви зменшите свої рахунки за електроенергію. Ціни на електроенергію для підприємств нерегульовані та постійно зростають, що сильно впливає на витрати підприємства. Фотоелектрична установка – це рішення, яке не тільки підвищить прибутковість вашого бізнесу, але й позитивно вплине на його імідж. Забезпечте майбутнє свого бізнесу за допомогою установки від Columbus.

Виберіть зручну модель фінансування:

готівкою

лізинг/кредит

Система зберігання енергії

Завдяки пристрою ви не тільки краще використовуєте енергію, вироблену фотоелектричними панелями, але й захистите свою компанію від перебоїв з електроенергією. Це особливо важливо на автоматизованих підприємствах, де навіть короткочасне відключення електроенергії означає збитки.

Робіть ставку на безпечне, надійне та ефективне енергоменеджмент, що дозволяє повністю використовувати потенціал OZE.

1694913599_86
1692649263_banner-bg-19

Автомобільний зарядний пристрій

Автопарк Вашої компанії вже електрифікований чи Ви плануєте замінити автомобілі на електромобілі? Або, можливо, ви хочете отримати імідж сучасного об’єкта, який орієнтований на екологічні рішення?

Зробіть ставку на зарядну станцію від Columbus!

Із зарядними пристроями для автопарку ви оптимізуєте витрати та час на зарядку електромобілів у компанії. У свою чергу, завдяки загальнодоступній станції ваш заклад отримає визнання клієнтів, а ви заробите на сервісі зарядки.

Технологія, адаптована
до вашого бізнесу

Columbus і еко-енергетичні рішення – це технології від провідних виробників.

Solis – технологічний піонер у галузі OZE та найдосвідченіший виробник інверторів для фотоелектричних і вітряних установок, сертифікованих тестами DNV-G, з 10-річною гарантією.

JinkoSolar є одним з провідних світових виробників сонячних панелей і розробників сонячних рішень. Панелі JinkoSolar відрізняються високою ефективністю, надійністю та довговічністю. Вони виготовляються з використанням передових технологій та високоякісних матеріалів, що гарантує оптимальне збирання сонячної енергії.

Отримати консультацію
01

Фотоелектричні панелі

Jinko 470

02

Автомобільні зарядні станції

AC i DC

03

Накопичувач енергії

Pylontech

main_bg-6

«Зелений» тариф»

Компанія Columbus Energy Ukraine є провідним постачальником послугу сфері відновлювальної енергетики в Україні і надає комплексне підключення до мережі по «зеленому» тарифу. Ми беремо на себе відповідальність за весь процес підключення, включаючи документацію та оформлення, що дозволяє вам зосередитися на експлуатації своїх сонячних електростанцій.

Консультація Columbus

Останні статті Columbus