Фотовольтаїка для
фермера

Сільське господарство є дуже енергоємною галуззю економіки, тваринництва, і вирощування сільськогосподарської продукції, споживають багато енергії. Кожен із видів діяльності має різні процеси та різні потреби в енергії, але одне можна сказати напевно – кожен має високі витрати електроенергії. 

Управління сучасною фермою вимагає інвестицій в обладнання, яке оптимізує виробництво та задовольняє постійно зростаючий попит на енергію.

Отримати консультацію

Нам довірилися понад 65 000 клієнтів

15-річна гарантія на всі компоненти

Підтримка в оформленні фінансування

1694975655_95-1

Переваги фотовольтаїки для фермера:

Попит на електроенергію на фермах постійно зростає, як і ціни на електроенергію. Фотовольтаїка – це рішення, яке в першу чергу покликане принести економію та сприяти розвитку. Кошти, які на даний момент були виділені на покриття витрат на енергоносії, можуть бути використані господарством для подальшої модернізації, необхідної не тільки для підтримки рентабельності, але й для збільшення прибутку від провадженої діяльності.

Фотовольтаїка на фермі має ряд переваг:

s11-4

економія електроенергії

s11-5

більша незалежність від зростання цін на електроенергію

s11-6

підвищення рентабельності господарства за рахунок зниження собівартості продукції

s11-7

підтримання конкурентоспроможності виробництва

s11-8

турбота про навколишнє середовище

s11-9

можливість скористатися програмами підтримки та знижками

1694975655_95-1

Потужність фотоелектричної установки
для ферми:

Для того, щоб фотовольтаїка була максимально рентабельною, необхідно правильно підібрати потужність установки. При виборі слід враховувати поточне споживання електроенергії, розташування модулів по сторонам світу, а також спосіб розрахунку з оператором. Ви також повинні подумати про майбутні потреби ферми та або відразу спроектувати більшу систему, або спланувати установку так, щоб її можна було розширити в майбутньому.

Наші приклади реалізації:

i1-1

Дві фотоелектричні установки потюжністю 49,84 кВтр кожна

i1-2

Фотоелектрична установка потужністю 39 кВтр

i1-3

Фотоелектрична установка потужністю 14,63 кВтр

1694977195_99-1

Інші сучасні рішення для ферм:

Інновації в сільському господарстві є відповіддю на постійно зростаючі витрати на обслуговування та виробництво, необхідність підвищення безпеки та незалежності, а також на екологічні виклики. Встановлення відновлюваних джерел енергії разом із системами управління — це чудовий спосіб підвищити ефективність господарства, забезпечити його стабільний і довгостроковий розвиток і створити перевагу на ринку.

Тепловий насос

Інтерес до фотоелектричних станцій на фермах не спадає, особливо в епоху постійного зростання цін на енергоносії. Однак це не єдина тенденція. Наразі все більше фермерів додатково інвестують у сучасні рішення для отримання теплової енергії. Фотоелектричні панелі в поєднанні з тепловим насосом дозволяють значно скоротити витрати на опалення і значною мірою стати незалежними від цін на паливо. Використання теплових насосів можливе як в будинках, так і в господарських спорудах. В це екологічне та економічне джерело тепла інвестують не тільки невеликі ферми, де тепло використовується переважно для обігріву житлових приміщень, а й великі сільськогосподарські підприємства, де опалюються складські або тваринницькі приміщення.

Система зберігання енергії

У що варто інвестувати сучасному фермеру? Інноваційне господарство – це самостійне господарство. Поєднання фотоелектричних панелей з системою зберігання енергії означає ще більшу безпеку виробництва, а також більшу незалежність від електромережі та збоїв, які не є рідкістю в менших містах чи селах. Зберігання енергії особливо корисно в сільськогосподарських секторах, де втрати енергії можуть призвести до втрат виробництва, наприклад, у виробництві молока, де необхідне холодне зберігання.

Чому варто обрати послуги Columbus?

s12-10

Потужність установки відповідно до ваших потреб

s12-11

Ефективна технологія – монокристалічні фотоелектричні панелі Jinko з 30-річною гарантією ефективності

s12-12

Гарантія 360 – до 15 років гарантії на всі компоненти установки, сервісне обслуговування та монтаж

s12-13 (1)

Columbus Care, тобто комплексне обслуговування, включаючи турботу належну роботу вашої фотоелектричної установки

s12-14 (1)

Пакет безпеки Columbus Safe

s12-15

Швидкий монтаж

s12-16

Вигідне фінансування з низькою річною процентною ставкою та фіксованою розстрочкою

s12-17 (1)

Довіряють понад 65 000 клієнтів

main_bg-6

«Зелений» тариф»

Компанія Columbus Energy Ukraine є провідним постачальником послугу сфері відновлювальної енергетики в Україні і надає комплексне підключення до мережі по «зеленому» тарифу. Ми беремо на себе відповідальність за весь процес підключення, включаючи документацію та оформлення, що дозволяє вам зосередитися на експлуатації своїх сонячних електростанцій.

Консультація
Columbus

Останні статті Columbus