Часті питання (FAQ)

Фотоелектрика

 • Що таке фотоелектрика?

  Фотоелектрика – це виробництво електроенергії за допомогою сонячного світла. В основі цього лежить “фотоефект”, який був відкритий ще в 19 столітті, але фізично пояснений і застосований на практиці лише в 20 столітті. Першою сферою застосування були космічні подорожі. Сьогодні цю технологію можна знайти на дахах багатьох будинків, і вона, завдяки Columbus energy, здатна повністю забезпечити ваш будинок електроенергією згенерованою за допомогою безкоштовної сонячної енергії.

 • Як працює фотоелектрична система?

  В основі роботи фотоелектрики лежать сонячні елементи. Ці елементи перетворюють сонячну енергію в електричну. Елементи можуть бути з’єднані між собою, утворюючи модулі, а потім встановлені на дахах, фасадах і на відкритих просторах. Виробництво електроенергії можна умовно розділити на два етапи:

  Збір енергії: Коли світло падає на фотоелектричні модулі (ФЕМ), всередині сонячних елементів вивільняються електрони. Позитивні та негативні носії заряду збираються на відповідних електричних контактах, в результаті чого між передньою та задньою частинами фотоелемента протікає постійний струм. Цей фотоелектричний ефект створюється без механічних або хімічних реакцій, а тому не потребує технічного обслуговування і не схильний до зносу.

  Перетворення енергії: Постійний струм, вироблений сонячним генератором, перетворюється інвертором (також відомим як сонячний інвертор або мережевий пристрій) в змінний струм, придатний для мережі (230 або 400 вольт змінного струму з частотою 50 Гц). Перевірені стандарти безпеки і повністю розроблені процесори, а також найсучасніша силова електроніка забезпечують ефективне перетворення сонячної енергії. Згенерований змінний струм можна використовувати в побуті або подавати в загальну мережу.

 • Які переваги фотоелектричних систем Columbus?

  В фотоелектричних системах Columbus використовує сонячні модулі Jinko – це високоефективні панелі з рейтингу Tier1, який включає ТОП-10 світових виробників. В сонячних панелях Jinko використовують монокристалічні чи полікристалічні сонячні елементи типу N або P, які мають високу стабільність, надзвичайно низький розкид потужностей та низький коефіцієнт температурних змін.

  Сонячні модулі Jinko це: довгий термін служби, низькі витрати на обслуговування, висока продуктивність при різних погодних умовах, екологічна чистота і можливість рециклювання.

  Для підбору вашої фотоелектричної системи та її гарантiйного i пiслягарантiйного обслуговування ви можете звертатися до авторизованих сервiсних центрiв Columbus Energy.

Системи зберігання енергії

 • Що таке системи зберігання енергії?

  Системи зберігання енергії – це сучасне та ефективне рішення для накопичення та використання сонячної енергії в вашому будинку або бізнесі. В основі цих систем лежать це літій-іонні акумулятори, які дозволяють зберігати електроенергію, вироблену сонячними панелями, і використовувати її за потребою. Вони складаються з модульних батарейних блоків, які можна штабелювати і підключати до інвертора. Вони мають високу ємність, довгий термін служби, низький рівень саморозряду і високу безпеку.

 • Як обрати систему зберігання енергії?

  Обрати систему зберігання енергії нескладно, якщо врахувати декілька факторів, таких як: потужність і ємність акумулятора, тип інвертора, площа і споживання будинку, потреба в резервному живленні, клас енергоефективності, гарантійний термін і сервісне обслуговування.

  Ви можете звернутися до фахівців компанії Columbus Energy за консультацією і підбором оптимального рішення для вашого об’єкта.

 • Як експлуатувати та обслуговувати систему зберігання енергії?

  Система зберігання енергії – це надійний і довговічний пристрій, який не потребує складного обслуговування. Однак для підтримання його ефективності і безпеки рекомендується проводити регулярні перевірки і профілактичні роботи. Зокрема, слід перевіряти стан функцiонуючих параметрiв акумулятора (температурa, напругa, струм), температуру i потужность iнвертора. Також слід дотримуватися рекомендацій фахівців компанії Columbus Energy щодо налаштування температурного режиму та захисту від перегріву і замерзання.

  Наші експерти забезпечать повне гарантійне та післягарантійне обслуговування вашої системи. А завдяки програмі Columbus 360 ви матимете можливість подовжити гарантію до 15 років.

Системи резервного живлення

 • Що таке Системи резервного живлення?

  Це надійні та енергоефективні рішення для підтримки електропостачання в будинку або бізнесі в разі вимкнення мережі або аварії.

 • Як працюють системи резервного живлення?

  Системи резервного живлення від Columbus Energy – це комплекти, які складаються з безперебійника (ДБЖ) та зовнішнього акумулятора. Безперебійник – це пристрій, який автоматично перемикає джерело живлення з мережі на акумулятор у разі зникнення або порушення якості напруги. Акумулятор – це батарея, яка накопичує електроенергію і використовує її для живлення підключених приладів. Акумулятор може заряджатися від мережі, сонячних панелей або інших джерел. Таким чином, система резервного живлення від Columbus Energy дозволяє мати стабільне і безперебійне електропостачання за будь-яких обставин.

 • Як обрати систему резервного живлення ?

  Обрати систему резервного живлення від Columbus Energy нескладно, якщо врахувати декілька факторів, таких як: потужність і ємність акумулятора, тип інвертора, площа і споживання будинку, потреба в резервному живленні, клас енергоефективності, гарантійний термін і сервісне обслуговування.

  Наші експерти допоможуть вам підібрати, потрібну саме вам, систему та забезпечать повне гарантійне та післягарантійне обслуговування вашої системи. А завдяки програмі Columbus 360 ви матимете можливість подовжити гарантію до 15 років.

 • Як обрати систему резервного живлення?

  Обрати систему резервного живлення від Columbus Energy нескладно, якщо врахувати декілька факторів, таких як: потужність і ємність акумулятора, тип інвертора, площа і споживання будинку, потреба в резервному живленні, клас енергоефективності, гарантійний термін і сервісне обслуговування.

  Наші експерти допоможуть вам підібрати, потрібну саме вам, систему та забезпечать повне гарантійне та післягарантійне обслуговування вашої системи. А завдяки програмі Columbus 360 ви матимете можливість подовжити гарантію до 15 років.

 • Як експлуатувати та обслуговувати систему резервного живлення від Columbus Energy?

  Система резервного живлення від Columbus Energy – це надійна і довговічна система, яка не потребує складного обслуговування. Однак для підтримання її ефективності і безпеки рекомендується проводити регулярні перевірки і профілактичні роботи, які візьмуть на себе експерти Columbus. Також слід дотримуватися рекомендацій, щодо налаштування температурного режиму та захисту від перегріву і замерзання.

  Авторизовані сервісні центри Columbus, візьмуть на себе гарантійне і післягарантійне обслуговування.

Теплові насоси Columbus PRO

 • Що таке та як працюють теплові насоси Columbus PRO?

  Теплові насоси Columbus PRO – якісні та енергоефективні рішення для опалення, охолодження та гарячого водопостачання для вашого будинку. Вони перетворюють природну енергію з повітря, землі або води в тепло для вашого будинку або бізнесу. Вони складаються з двох основних частин: зовнішнього блоку (теплогенератора) і внутрішнього блоку (теплообмінника). Зовнішній блок абсорбує енергію з навколишнього середовища за допомогою робочого холодоагента і передає її на внутрішній блок, де вона використовується для нагріву теплоносія (води або повітря) в системі опалення або ГВП. Таким чином, тепловий насос Columbus Energy дозволяє отримувати багато тепла з малої кількості електрики.

 • Як обрати тепловий насос Columbus PRO?

  Для підбору теплового насосу Columbus PRO нескладно, якщо врахувати декілька факторів, таких як: тип джерела енергії (повітря, земля або вода), потужність теплового насоса, площа і тепловтрати будинку, тип системи опалення (радіаторна, конвекторна або підлогова), потреба в ГВП, клас енергоефективності, гарантійний термін і сервісне обслуговування.

  Експерти Columbus допоможуть вам підрахувати приблизний розмір інвестицій і економії при встановленні теплового насоса. Також ви можете звернутися до фахівця компанії Columbus за консультацією і підбором оптимального рішення для вашого об’єкта.

 • Як експлуатувати та обслуговувати тепловий насос Columbus PRO?

  Тепловий насос Columbus PRO – це надійний, безпечний та ефективний пристрій. Експерти Columbus допоможуть вам із налаштуванням та плановими гарантійними та постгарантійними перевіркам стану фільтрів, тиску й рівню хладогену, температури і потужності теплового насоса, а також проконсультують, як правильно очищати зовнішній блок від бруду і снігу, щоб ви могли довго та без зайвого клопоту насолоджуватись роботою вашого теплового насосу від Columbus Energy .

Інвертори Solis від Columbus Energy.

 • Що таке інвертори Solis від Columbus Energy?

  Інвертори Solis, які використовує в свїх рішеннях Columbus Energy – це якісні та енергоефективні пристрої для перетворення сонячної енергії в електричну. Вони перетворюють постійний струм, вироблений сонячними панелями, в змінний струм, придатний для мережі або побутових приладів. Вони мають різну потужність, кількість фаз і каналів MPPT (максимальної потужності). Ці інвертори мають розширену функціональність, таку як захист від зворотного струму, моніторинг, резервне живлення, сумісність з акумуляторами та двосторонніми модулями. Інвертори Solis виробляються компанією Ginlong Solis, яка є одним з провідних китайських виробників обладнання для сонячної енергетики.

 • Як обрати інвертор Solis від Columbus Energy?

  Для того щоб обрати інвертор потрібно врахувати декілька факторів, таких як: потужність і ємність сонячних панелей, тип і характеристики мережі, площа і споживання будинку, потреба в резервному живленні, клас енергоефективності, гарантійний термін і сервісне обслуговування.

  Наші експерти допоможуть вам підібрати, потрібні саме вам параметри інвертора та забезпечать повне гарантійне та післягарантійне обслуговування. А завдяки програмі Columbus 360 ви матимете можливість подовжити гарантію на роботу інверторів до 15 років.

 • Як експлуатувати та обслуговувати інвертор Solis?

  Інвертор Solis – це надійний і довговічний пристрій але для підтримання його ефективності і безпеки рекомендується проводити регулярні перевірки і профілактичні роботи. Також слід дотримуватися рекомендацій експертів Columbus щодо налаштування температурного режиму та захисту від перегріву і замерзання.

  Для гарантійного і післягарантійного обслуговування ви можете звертатися до авторизованих сервісних центрів Columbus Energy.

Маєте питання?
Зверніться до служби підтримки клієнтів