Безкоштовна електроенергія від сонця і Ваш дім без рахунків!

Як це працює?

cli-ico-1

Завдяки сонячній енергії та продуктам екосистеми Columbus ви зможете задовольнити ваші потреби в електриці, опаленні, гарячій воді, зарядці для авто та не платити за це!

Оптимальна пропозиція для тих, хто хоче бути енергонезалежним та не витрачати кошти на споживання електроенергії.

А ви готові економити на рахунках за електроенергію та бути незалежним від подорожчання електроенергії?

ico-rah-1

Наші експерти з енергонезалежності, з урахуванням споживаємого вашим домогосподарством обсягу електроенергії, запропонують вам індивидуальний розрахунок економічної моделі сонячної електростанції, при якій рахунки за спожиту вами електроенергію будуть дорівнювати 0.00 гривень за рік.

ico-rah-3

Використовуючи державні механізми регулювання ринку електроенергії (“Зелений тариф”, Net Billing) , ваша фотоелектрична станція зможе цілодобово забезпечити вас необхідним об’ємом електроенергії протягом всього року з оплатою 0,00 гривень за рік!

ico-rah-2

Враховуючи різницю у вартості електроенергії, яку ви купуєте з мережі та вартості надлишків електроенергії, згенерованої вашою СЕС, яку ви продаєте в мережу за «Зеленим тарифом», правильно підібрана потужність сонячної станції дозволить вам не тільки економити на рахунках за електроенергію але і на протязі 4-7 років повністю повернути кошти вкладені вами у придбання та установку власної СЕС.

ico-rah-4

Таким чином ваші інвестиції у встановлення власної СЕС, це не тільки економія розрахована на сьогодення, це ваша ідеальна інвестиція у майбутнє.
Ваш будинок з фотоелектрикою стає економічним і, таким чином, ще більш привабливим на ринку нерухомості

Сонячна станція для дому

Інвестиція в Ваше майбутнє та екологічне довкілля.

Сонячна енергія є довготривалим джерелом енергії. Завдяки СЕС від Columbus, електрозабезпечення вашого будинку буде стабільним та незалежним від зовнішніх факторів на протязі багатьох років. Це дозволить уникнути зростання вартості комунальних послуг у майбутньому а завдяки правильному підбору, за допомогою фахівців Columbus, позбавить вас від необхідності сплачувати омунальні платежі.

Отримати консультацію

Система резервного електроживлення

Енергоефективність та економія коштів на довгострокову перспективу.

Система резервного живлення від Columbus, дозволить Вам зменшити залежність від комунальних постачальників електроенергії та знизити витрати на оплату комунальних рахунків. А інтегрування до Екосистеми Columbus, забезпечить Вам незалежне та стійке енергопостачання, при повній відсутності рахунків за енергоспоживання.

Отримати консультацію

Система опалення тепловими насосами

Заощадливе тепло із довкілля.

Це ефективний та екологічно чистий спосіб отримання тепла. Теплові насоси виділяють більше енергії, ніж витрачають та вважаються екологічно чистими системами опалення, Інтеграція теплового насосу в Екосистему Columbus , а саме комбінування з СЕС, дозволить опалювати Ваш будинок безкоштовно.

Отримати консультацію

Система зберігання енергії

Оптимізація, Екологічність та Енергоефективність Вашої оселі

Система зберігання енергії від Columbus забезпечить безперебійне живлення для Вашої системи опалення та побутових електроприладів. Ви зможете заряджати Вашу систему зберігання енергії в низькі тарифні періоди, коли тарифи найнижчі. Та використовувати збережену енергію протягом дня, коли тарифи можуть бути вищими, або у випадку аварійного відключення

Отримати консультацію

Зарядіться енергією сонця

Зарядну станцію можна живити від фотоелектричної установки. Це рішення дозволяє ще більше знизити витрати на поїздки, піклуючись про навколишнє середовище. Заряджайте акумулятори енергією сонця та подорожуйте безкоштовно!

Тримайте усе під контролем!

Система комплексної диспетчеризації

Онлайн моніторинг, який дозволяє переглядати поточну роботу та історію теплового насосу

Діагностика роботи компонентів насосу

Співпраця з СЕС та накопичувачем енергії для зниження витрат

Економія до 43% на індивідуальному регулюванні температури в приміщеннях

Збільшуйте безпеку та незалежність, контролюйте рівень заряду та розряду системи зберігання енергії та керуйте її налаштуваннями.

Залишайтеся в курсі подій, отримуйте сповіщення про продукти, що належать до вашої екосистеми, змінюйте параметри.

Режим відпустки, який можна увімкнути та вимкнути з будь-якого місця світу

Автоматичні повідомлення про несправність помпи

Моніторинг споживання енергії на опалення та гарячу воду (окремий лічильник енергії)

Отримайте контроль над рахунками, моніторте роботу фотоелектричної установки в реальному часі, контролюйте поточне споживання енергії та її підключення до мережі.

Отримати консультацію
Консультація
Columbus

Наші продукти Columbus

Тепловий насос
Доступ до екологічногоrnопалення будинку

Відчуйте комфорт і ефективність з нашим тепловим насосом – революційним рішенням для опалення та охолодження вашого життєвого простору. Наш тепловий насос – це гарантія бездоганної комбінаціЇ енергоефективності, екологічності та надійності.

Перевірити пропозицію
Система зберіганняrnенергії
Доступ до незалежності

Надайте свободу своїй подорожі з нашим автомобільним зарядним пристроєм – інноваційним рішенням для зарядки вашого електромобіля. Забудьте про стрес та обмеження довгих поїздок і насолоджуйтесь повною свободою руху.

Перевірити пропозицію
Автомобільний зарядний пристрій
Доступ до екологічноїrnмобільності

Наша передова технологія дозволяє вам зберігати надлишкову енергію та використовувати її в той час, коли вам це потрібно. Будьте незалежними від коливань електричних мереж та максимізуйте ефективність вашої енергетичної системи.

Перевірити пропозицію

Часті питання (FAQ)

Фотоелектрика

 • Що таке фотоелектрика?

  Фотоелектрика – це виробництво електроенергії за допомогою сонячного світла. В основі цього лежить “фотоефект”, який був відкритий ще в 19 столітті, але фізично пояснений і застосований на практиці лише в 20 столітті. Першою сферою застосування були космічні подорожі. Сьогодні цю технологію можна знайти на дахах багатьох будинків, і вона, завдяки Columbus energy, здатна повністю забезпечити ваш будинок електроенергією згенерованою за допомогою безкоштовної сонячної енергії.

 • Як працює фотоелектрична система?

  В основі роботи фотоелектрики лежать сонячні елементи. Ці елементи перетворюють сонячну енергію в електричну. Елементи можуть бути з’єднані між собою, утворюючи модулі, а потім встановлені на дахах, фасадах і на відкритих просторах. Виробництво електроенергії можна умовно розділити на два етапи:

  Збір енергії: Коли світло падає на фотоелектричні модулі (ФЕМ), всередині сонячних елементів вивільняються електрони. Позитивні та негативні носії заряду збираються на відповідних електричних контактах, в результаті чого між передньою та задньою частинами фотоелемента протікає постійний струм. Цей фотоелектричний ефект створюється без механічних або хімічних реакцій, а тому не потребує технічного обслуговування і не схильний до зносу.

  Перетворення енергії: Постійний струм, вироблений сонячним генератором, перетворюється інвертором (також відомим як сонячний інвертор або мережевий пристрій) в змінний струм, придатний для мережі (230 або 400 вольт змінного струму з частотою 50 Гц). Перевірені стандарти безпеки і повністю розроблені процесори, а також найсучасніша силова електроніка забезпечують ефективне перетворення сонячної енергії. Згенерований змінний струм можна використовувати в побуті або подавати в загальну мережу.

 • Які переваги фотоелектричних систем Columbus?

  В фотоелектричних системах Columbus використовує сонячні модулі Jinko – це високоефективні панелі з рейтингу Tier1, який включає ТОП-10 світових виробників. В сонячних панелях Jinko використовують монокристалічні чи полікристалічні сонячні елементи типу N або P, які мають високу стабільність, надзвичайно низький розкид потужностей та низький коефіцієнт температурних змін.

  Сонячні модулі Jinko це: довгий термін служби, низькі витрати на обслуговування, висока продуктивність при різних погодних умовах, екологічна чистота і можливість рециклювання.

  Для підбору вашої фотоелектричної системи та її гарантiйного i пiслягарантiйного обслуговування ви можете звертатися до авторизованих сервiсних центрiв Columbus Energy.

Системи зберігання енергії

 • Що таке системи зберігання енергії?

  Системи зберігання енергії – це сучасне та ефективне рішення для накопичення та використання сонячної енергії в вашому будинку або бізнесі. В основі цих систем лежать це літій-іонні акумулятори, які дозволяють зберігати електроенергію, вироблену сонячними панелями, і використовувати її за потребою. Вони складаються з модульних батарейних блоків, які можна штабелювати і підключати до інвертора. Вони мають високу ємність, довгий термін служби, низький рівень саморозряду і високу безпеку.

 • Як обрати систему зберігання енергії?

  Обрати систему зберігання енергії нескладно, якщо врахувати декілька факторів, таких як: потужність і ємність акумулятора, тип інвертора, площа і споживання будинку, потреба в резервному живленні, клас енергоефективності, гарантійний термін і сервісне обслуговування.

  Ви можете звернутися до фахівців компанії Columbus Energy за консультацією і підбором оптимального рішення для вашого об’єкта.

 • Як експлуатувати та обслуговувати систему зберігання енергії?

  Система зберігання енергії – це надійний і довговічний пристрій, який не потребує складного обслуговування. Однак для підтримання його ефективності і безпеки рекомендується проводити регулярні перевірки і профілактичні роботи. Зокрема, слід перевіряти стан функцiонуючих параметрiв акумулятора (температурa, напругa, струм), температуру i потужность iнвертора. Також слід дотримуватися рекомендацій фахівців компанії Columbus Energy щодо налаштування температурного режиму та захисту від перегріву і замерзання.

  Наші експерти забезпечать повне гарантійне та післягарантійне обслуговування вашої системи. А завдяки програмі Columbus 360 ви матимете можливість подовжити гарантію до 15 років.

Системи резервного живлення

 • Що таке Системи резервного живлення?

  Це надійні та енергоефективні рішення для підтримки електропостачання в будинку або бізнесі в разі вимкнення мережі або аварії.

 • Як працюють системи резервного живлення?

  Системи резервного живлення від Columbus Energy – це комплекти, які складаються з безперебійника (ДБЖ) та зовнішнього акумулятора. Безперебійник – це пристрій, який автоматично перемикає джерело живлення з мережі на акумулятор у разі зникнення або порушення якості напруги. Акумулятор – це батарея, яка накопичує електроенергію і використовує її для живлення підключених приладів. Акумулятор може заряджатися від мережі, сонячних панелей або інших джерел. Таким чином, система резервного живлення від Columbus Energy дозволяє мати стабільне і безперебійне електропостачання за будь-яких обставин.

 • Як обрати систему резервного живлення?

  Обрати систему резервного живлення від Columbus Energy нескладно, якщо врахувати декілька факторів, таких як: потужність і ємність акумулятора, тип інвертора, площа і споживання будинку, потреба в резервному живленні, клас енергоефективності, гарантійний термін і сервісне обслуговування.

  Наші експерти допоможуть вам підібрати, потрібну саме вам, систему та забезпечать повне гарантійне та післягарантійне обслуговування вашої системи. А завдяки програмі Columbus 360 ви матимете можливість подовжити гарантію до 15 років

 • Як обрати систему резервного живлення?

  Обрати систему резервного живлення від Columbus Energy нескладно, якщо врахувати декілька факторів, таких як: потужність і ємність акумулятора, тип інвертора, площа і споживання будинку, потреба в резервному живленні, клас енергоефективності, гарантійний термін і сервісне обслуговування.

  Наші експерти допоможуть вам підібрати, потрібну саме вам, систему та забезпечать повне гарантійне та післягарантійне обслуговування вашої системи. А завдяки програмі Columbus 360 ви матимете можливість подовжити гарантію до 15 років.

 • Як експлуатувати та обслуговувати систему резервного живлення від Columbus Energy?

  Система резервного живлення від Columbus Energy – це надійна і довговічна система, яка не потребує складного обслуговування. Однак для підтримання її ефективності і безпеки рекомендується проводити регулярні перевірки і профілактичні роботи, які візьмуть на себе експерти Columbus. Також слід дотримуватися рекомендацій, щодо налаштування температурного режиму та захисту від перегріву і замерзання.

  Авторизовані сервісні центри Columbus, візьмуть на себе гарантійне і післягарантійне обслуговування .

Теплові насоси Columbus PRO

 • Що таке та як працюють теплові насоси Columbus PRO?

  Теплові насоси Columbus PRO – якісні та енергоефективні рішення для опалення, охолодження та гарячого водопостачання для вашого будинку. Вони перетворюють природну енергію з повітря, землі або води в тепло для вашого будинку або бізнесу. Вони складаються з двох основних частин: зовнішнього блоку (теплогенератора) і внутрішнього блоку (теплообмінника). Зовнішній блок абсорбує енергію з навколишнього середовища за допомогою робочого холодоагента і передає її на внутрішній блок, де вона використовується для нагріву теплоносія (води або повітря) в системі опалення або ГВП. Таким чином, тепловий насос Columbus Energy дозволяє отримувати багато тепла з малої кількості електрики.

 • Як обрати тепловий насос Columbus PRO?

  Для підбору теплового насосу Columbus PRO нескладно, якщо врахувати декілька факторів, таких як: тип джерела енергії (повітря, земля або вода), потужність теплового насоса, площа і тепловтрати будинку, тип системи опалення (радіаторна, конвекторна або підлогова), потреба в ГВП, клас енергоефективності, гарантійний термін і сервісне обслуговування.

  Експерти Columbus допоможуть вам підрахувати приблизний розмір інвестицій і економії при встановленні теплового насоса. Також ви можете звернутися до фахівця компанії Columbus за консультацією і підбором оптимального рішення для вашого об’єкта.

 • Як експлуатувати та обслуговувати тепловий насос Columbus PRO?

  Тепловий насос Columbus PRO – це надійний, безпечний та ефективний пристрій. Експерти Columbus допоможуть вам із налаштуванням та плановими гарантійними та постгарантійними перевіркам стану фільтрів, тиску й рівню хладогену, температури і потужності теплового насоса, а також проконсультують, як правильно очищати зовнішній блок від бруду і снігу, щоб ви могли довго та без зайвого клопоту насолоджуватись роботою вашого теплового насосу від Columbus Energy .

Інвертори Solis від Columbus Energy.

 • Що таке інвертори Solis від Columbus Energy?

  Інвертори Solis, які використовує в свїх рішеннях Columbus Energy – це якісні та енергоефективні пристрої для перетворення сонячної енергії в електричну. Вони перетворюють постійний струм, вироблений сонячними панелями, в змінний струм, придатний для мережі або побутових приладів. Вони мають різну потужність, кількість фаз і каналів MPPT (максимальної потужності). Ці інвертори мають розширену функціональність, таку як захист від зворотного струму, моніторинг, резервне живлення, сумісність з акумуляторами та двосторонніми модулями. Інвертори Solis виробляються компанією Ginlong Solis, яка є одним з провідних китайських виробників обладнання для сонячної енергетики.

 • Як обрати інвертор Solis від Columbus Energy?

  Для того щоб обрати інвертор потрібно врахувати декілька факторів, таких як: потужність і ємність сонячних панелей, тип і характеристики мережі, площа і споживання будинку, потреба в резервному живленні, клас енергоефективності, гарантійний термін і сервісне обслуговування.

  Наші експерти допоможуть вам підібрати, потрібні саме вам параметри інвертора та забезпечать повне гарантійне та післягарантійне обслуговування. А завдяки програмі Columbus 360 ви матимете можливість подовжити гарантію на роботу інверторів до 15 років.

 • Як експлуатувати та обслуговувати інвертор Solis?

  Інвертор Solis – це надійний і довговічний пристрій але для підтримання його ефективності і безпеки рекомендується проводити регулярні перевірки і профілактичні роботи. Також слід дотримуватися рекомендацій експертів Columbus щодо налаштування температурного режиму та захисту від перегріву і замерзання.

  Для гарантійного і післягарантійного обслуговування ви можете звертатися до авторизованих сервісних центрів Columbus Energy.

Останні статті Columbus